W przypadku, gdy zamówienie nie będzie spełniać Państwa oczekiwań, Klient ma możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy). Prosimy o odsyłanie towarów z metkami.

Zapakowane produkty należy odesłać na adres:

Agata Mularczyk,

ul. Sarnowska 10,

63 - 900 Rawicz

Do przesyłki należy dołączyć formularz zwrotu oraz paragon.

Pieniądze za otrzymany towar zwracane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.

Koszty odesłania towaru ponosi Klient.

REKLAMACJA

REKLAMACJI PODLEGA TOWAR UŻYWANY NIE DŁUŻEJ NIŻ 1 MIESIĄC ZE WZGLĘDU CZĘSTEGO UŻYTKOWANIA (BIELIZNA). REKLAMACJE NALEŻY ZGŁOSIĆ MAILOWO , PO OTRZYMANIU FORMULARZA NALEŻY WYSŁAĆ TOWAR (PRZESYŁKĘ POKRYWA KUPUJĄCY) WRAZ Z PARAGONEM NA NASZ ADRES. CZAS OCZEKIWANIA TO 14 DNI ROBOCZYCH.

ZWROTY BIELIZNY: MAJTKI, FIGI, STRINGI ITP.

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.